Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза гравірувальна 60 СМТ 758.001.11Комплектація:СМТ 758.001.11
Характеристики: Арикул — 75800111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм. Довжина різу (h) — 11.0 ммГідоси (O) — 60.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75800111 |
| Градуси (O) | 60 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
- Ціна: 2 436 ₴


