Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова фасонна СМТ 765.102.11Комплектація: Фреза пазова фасонна СМТ 765.102.11
Характеристики: Артикул — 76510211.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 50.8 мм. Довжина різу (h) — 11.0 мм. Родіус (R) — 2.4 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76510211 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 2.4 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
- Ціна: 2 552 ₴


