Фреза кромкова напівстержева d6 D25.4 h22 R4.75 СМТ 754.003.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза кромкова напівстержева СМТ 754.003.11Комплектація: Фреза кромкова напівстержева СМТ 754.003.11
Характеристики: Артикул — 75400311.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — крайчна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина різу (h) — 22.0 мм. Родіус (R) — 4.75 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75400311 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 4.75 мм |
| Тип фрези | Кромочная полустержневая |
- Ціна: 2 874 ₴

