Обгінна фреза d8 D16 L66.5 z2 h31.7 з верхнім підшипником СМТ 912.160.11B

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обгінна фреза з верхнім підшипником СМТ 912.160.11BКомплектація:СМТ 912.160.11B
Характеристики: Арикул — 91216011b.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазава пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 66.5 мм. Довжина різу (h. 31.7 мм.Колі зубців (Z) — 2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91216011b |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Пазова двузубая, Пазова пряма |
- Ціна: 2 874 ₴

