Фреза ластівчин хвіст d12.7 D8 L63.5 h9.5 O9 СМТ 818.580.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ластівчин хвіст СМТ 818.580.11Комплектація:СМТ 818.580.11
Характеристики: Арикул — 81858011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 63.5 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81858011 |
| Градуси (O) | 9 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 2 889 ₴





