Фреза кромкова калювальна СМТ D28.6 d8 R8 h12.7 (939.285.11)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза кромкова каломельна СМТ D28.6 d8 R8 h12.7 (939.285.11) Фреза кромкова калювальна з підшипником СМТ D28.6 d6 R8 h12.7 (939.285.11) створена для оброблення деревних матеріалів. Фреза виготовлена в Італії та пройшла всі необхідні перевірки. Це високоякісне та надійне обладнання для допомоги багатьом майстрам. Фреза має високу міцність і стійкість до пошкоджень і високих навантажень. Оснастка полегшує ремонт, реставрацію та виготовлення меблів, так само можна використовувати під час художніх роботах для дерева. Довжина фрези становить 52.7 мм. Довжина її робочої частини становить 12.7 мм. Діаметр хвостовика становить 6 мм, і діаметр фрези 28.6 мм. Купити Фреза кромкова калювальна СМТ D28.6 d8 R8 h12.7 (939.285.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза кромкова гартувальна СМТ D28.6 d8 R8 h12.7 (939.285.11)
Характеристики: Арикул — 93928511.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Бренд — CMT.Тип фрези — Кромкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.6 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Подшипник (d x D x l) — 3.6 х 9.8 мм.Джина — 28.Довжина фрези (L) — 52.7 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Родіус (R) — 8.0 мм. Обертання фрези — праве.Макс. допустимі оберти — 20000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81 — 40.0 мм.Тип сталі — HM.Странова торгової марки — Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93928511 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 52.7 мм |
| Довжина хвостовика | 40.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі обертів | 20000 об/хв |
| Призначення | По дереву |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 3.17х6.35х2.8 мм |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кромочная калевочная |
- Ціна: 2 889 ₴



