Фреза пазова фасонна d12 D19 L51 z2 h13 R6.35 СМТ 965.903.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова фасонна СМТ 965.903.11Комплектація:СМТ 965.903.11
Характеристики: Арикул — 96590311.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.05 мм. Довжина фрези (L) — 51.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм. Родіус (R) — 6.35 мм. 2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 96590311 |
| Діаметр фрези (D) | 19.05 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 51.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
- Ціна: 2 901 ₴
