Фреза кромкова калювальна d8 D25.4 h12.7 R6.35 з підшипником СМТ 939.254.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза кромкова калювальна з підшипником СМТ 939.254.11 Фреза кромальна калювальна з підшипником СМТ 939.254.11 Купити Фрезу кромкова калювальна з підшипником СМТ 939.254.11 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза кромкова гартувальна з підшипником СМТ 939.254.11
Характеристики: Артикул — 93925411.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — крайкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа — 12.7 мм. Родіус (R) — 6.5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93925411 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | По дереву |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Кромочная калевочная |
- Ціна: 2 901 ₴


