Фреза галювальна з калевкою CMT Cavetto 963.048.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза галювальна з калевкою CMT Cavetto 963.048.11 Фреза галява з калевкою CMT Cavetto 963.048.11 Купити Фрезу галювальну з калем CMT Cavetto 963.048.11 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза галювальна з кальовкою CMT Cavetто 963.048.11
Характеристики: Арикул — 96304811.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — рамкова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Підшипник — Нижній підшипник.Довжина фрези (L) — 54.6 мм.Діна (h) — 11.5 мм.Ріса (R — R — R 4.8 мм.Кількість зубців (Z) — 2.Тип сталі — HW.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 96304811 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.6 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | По дереву |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4.8 мм |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Кромочная галтельна |
- Ціна: 2 916 ₴

