Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для гравіювання закруглений кут 60 СМТ 849.001.11Комплектація:СМТ 849.001.11
Характеристики: Арикул — 84900111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 6.35 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм. Градси (O) — 60.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 84900111 |
| Градуси (O) | 60 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
- Ціна: 2 930 ₴


