Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза ластівчин хвіст СМТ 523.140.11Комплектація:СМТ 523.140.11
Характеристики: Артикул — 52314011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 16.0 мм.Колі зубцевість (Z) — 2.Градло (O) 9. Довжина хвостовика 694 — 40.0 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52314011 |
| Градуси (O) | 9 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Довжина хвостовика | 40.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
- Ціна: 2 928 ₴


