Фреза для гравіювання d6 D25.4 h19 O60 закруглений кут 60 СМТ 749.001.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для гравіювання закруглений кут 60 СМТ 749.001.11Комплектація:СМТ 749.001.11
Характеристики: Арикул — 74900111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм.Градси (O) — 60.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 74900111 |
| Градуси (O) | 60 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
- Ціна: 2 930 ₴

