Обкаткова фреза зі змінними ножами СМТ 657.191.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкаткова фреза зі змінними ножами СМТ 657.191.11 Обкаткова фреза зі змінними ножами СМТ 657.191.11 Купити Обкаткова фреза зі змінними ножами СМТ 657.191.11 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Обкаткова фреза зі змінними ножами СМТ 657.191.11
Характеристики: Арикул — 65719111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 76.0 мм. Довжина різа (h) — 30.0 мм.Страну торгової марки — Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65719111 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 76.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип фрези | Зі змінними ножами |
- Ціна: 2 946 ₴

