Фреза пазова кульова d12.7 D25.4 L70 h23.5 R12.7 СМТ 868.754.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова кульова СМТ 868.754.11Комплектація:868.754.11
Характеристики: Арикул — 86875411.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 23.5 мм. Родіус (R) — 12.7 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 86875411 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 23.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Пазова галтельна |
- Ціна: 3 735 ₴

