Фреза пазова фасонна d12.7 D34.9 L65.5 z2 h25 R12.7 СМТ 865.904.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова фасонна СМТ 865.904.11Комплектація: Фреза пазова фасонна СМТ 865.904.11
Характеристики: Артикул — 86590411.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм.Діаметр фрези (D) — 34.9 мм. Довжина фрези (L) — 65.5 мм. Довжина різі (h) — 25.0 мм. Родіус (R) — 12.7 мм. 2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 86590411 |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
- Ціна: 3 742 ₴
