Фреза пазова фасонна d8 D34.9 h18.5 R6.35 з верхнім підшипником СМТ 965.303.11B

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова фасонна з верхнім підшипником СМТ 965.303.11BКомплектація:СМТ 965.303.11B
Характеристики: Артикул — 96530311b.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 34.9 мм. Довжина різання (h) — 18.5 мм. Родіус (R) — 6.35 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 96530311b |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.5 мм |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
- Ціна: 3 894 ₴

