Фреза пазова конструкційна d12.7 D30 L60.3 h17.5 Т-подібна СМТ 8.601.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова конструкційна Т-подібна СМТ 850.601.11Комплектація: Фреза пазова конструкційна Т-подібна СМТ 850.601.11
Характеристики: Артикул — 85060111.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, МДФ, для дерева, для ламінату.Тип фрези — Пазова конструкційна.Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм. Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина фрези (L) 60.3 мм Довжина різу (h) — 175 мм. - Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика дата — 42.8 мм.Тип сталі — HW.трана торгової марки — Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85060111 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Довжина хвостовика | 42.8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі обертів | 24000 об/хв |
| Призначення | ДСП, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
- Ціна: 3 930 ₴


