Фреза пазова фасонна d8 D38.1 L55.4 h20.7 R6 CMT 955.103.11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза пазова фасонна CMT 955.103.11Комплектація: Фреза пазова фасонна CMT 955.103.11
Характеристики: Арикул — 95510311.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.1 мм. Довжина фрези (L) — 55.4 мм. Довжина різу (h) — 207 мм. Родіус (R) — 6.0 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95510311 |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.4 мм |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
- Ціна: 4 156 ₴
