Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза зрощування для клейових з'єднань СМТ 800.606.11Комплектація:СМТ 800.606.11
Характеристики: Арикул — 80060611.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова, Для зрощування.Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм.Діаметр фрези (D) — 47.6 мм. Довжина фрези (L) — 97.0 мм. Довжина різу (h) — 36.0 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80060611 |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 36.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 97.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Тип фрези | Пазо-шипова, Для зрощування |
- Ціна: 9 728 ₴




