Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза фігірейна горизонтальна двостороння профіль A1 СМТ 890.534.11Комплектація: Фреза фігірейна горизонтальна двостороння профіль A1 СМТ 890.534.11
Характеристики: Артикул — 89053411.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна двостороння.Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм.Діаметр фрези (D) — 63.5 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 17.46 мм. Роус (R) — 12 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 89053411 |
| Діаметр фрези (D) | 63.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 17.46 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | По дереву |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна двостороння |
- Ціна: 10 368 ₴




